Туризм

tourism

Путешествовать – это самый лучший вклад в собственное развитие и познание. Оно может быть не только приятным, но и приносить пользу. Например, отдыхая в горах или лесах, путешествуя по природным заповедникам и лечебным местам, возможно поправить собственное здоровье и насладиться отдыхом. Чтобы туда попасть, мы собрали самые лучшие места, которые давно знакомы отдыхающим и ценятся не только красотой. Здесь вы сможете подобрать для себя идеальный вариант в зависимости от заболевания и желания выбора места. Такие варианты очень часто рекомендуются специалистами, врачами. Да и для общего расслабления следует не забывать, что хороший отдых – залог здоровья и бодрости!

Медичний туризм

Канкун

Наше завдання - надати людям может быть предоставлено по поручению гаранта от участия в процедурных процедурах в час и час. Нашими партнерами є провідні клініки світу і діалізних центрифов з системою менеджменту якості ISO 9001.

Клиника Родос

Туристическая компанія «Амтур» надає можливість проходных часов в час час відпочинку или ділової поїздки в різних країнах світу. Ми постійно розширюємо географію своїх контактів з діалізними центрами.

Ексклюзивна послуга, яка надається «Амтуром» - цевізація діаліз і повний контроль за проходженными процедурами кожним клієнтом в закордонних клініках.

Клиника Италия

Процес організації процедури гемодиализа на отдыхе наступний:

  • Після узгодження термінів поїздки з клієнтом, наша компанія запитує зустрічає клініку про необхідні датах діалізу.
  • Після узгодження дат діалізу з клінікою, клієнт надає нам медичний висновок від лікуючого лікаря.
  • Разом з документами на поїздку (квитки і туристичний ваучер) турист отримує письмове підтвердження від клініки про призначених сеансах діалізу.
    • ВАЖЛИВО: менеджери нашої компанії відстежують перебування клієнта в клініці аж до заключної процедури, після якої лікар клініки повідомляє нам про виконання сесcии.

Всі процедури діалізу оплачуються на місці за вартістю послуг клініки.

Мальдивы

Туристична компанія «Амтур» спеціалізується на медичному, індивідуальному туризмі, комплексному туристичне обслуговування. Туризм з гемодіалізом є одним з наших пріоритетних напрямків. Ми пропонуємо високоякісні послуги та готові задовольнити найвимогливішого клієнта. Ми будемо раді, якщо наші пропозиції в повній мірі будуть відповідати Вашим потребам медичних, ділових і туристичних поїздок.

Наша компанія є туроператором по країнам Європи, Азії, островам всіх теплих океанів і країнам Карибського басейну.

Подробиці на сайті компанії: Туристична компанія "Амтур"