Спорт

спортСпорт -

це організована певним правилам діяльність людей, що складається в зіставленні їх фізичних та / або інтелектуальних здібностей, а також підготовка до цієї діяльності та міжособистісні відносини, що виникають в її процесі.

Спорт представляє собою специфічний вид фізичної або інтелектуальної активності, яку здійснюють з метою змагання, а також цілеспрямованої підготовки до них шляхом розминки, тренування. У поєднанні з відпочинком, прагненням поступового поліпшення фізичного здоров'я, підвищення рівня інтелекту, отримання морального задоволення, прагнення до досконалості, поліпшення особистих, групових і абсолютних рекордів, слави, поліпшення власних фізичних можливостей і навичок, спорт призначений для вдосконалення фізико-психічних характеристик людини.

У сучасному світі спорт зайняв лідируючі позиції, не тільки тому що відкрито багато спортзалів і фітнес-центри, а й тому що з поганою екологічністю навіть у молодому віці можна відчути тяготи захворювань і хвороби. Спорт - це самий надійний і найбільш перевіренний спосіб у всі часи.

Саме тому слід знати, як правильно застосовувати ті чи інші вправи, на що вони впливають і як їх комбінувати. Для этого следует скористатися порадами спеціалістів області спорту. Ми рекомендуємо тільки досвідчених і перевірених фахівців, поради яких допомагали багатьом боротися з різними проблемами і захворюваннями.